Strefa klienta

3 kroki do Twojego wymarzonego mieszkania

Poniżej w trzech krokach pokazujemy, jak można stać się właścicielem własnego mieszkania. Dzięki pomocy Opiekuna Klienta, który pomaga także w formalnościach związanych z kredytem hipotecznym, cały proces odbywa się szybko i sprawnie.

Krok 1

Wybór mieszkania i zawarcie umowy

Na naszej stronie internetowej zobaczą Państwo wizualizacje budynków, rzuty pięter, a także układy wszystkich mieszkań, to w dużej mierze ułatwi ostateczny wybór. Każdemu z naszych klientów przydzielamy indywidualnego opiekuna, który przedstawi na jakim etapie znajduje się budowa, zaprezentuje standard wykończenia mieszkań, a także pomoże w załatwieniu wszystkich formalności, w tym również spraw związanych z kredytem. Ostatnim krokiem jest podpisanie umowy przedwstępnej.

Krok 2

Weryfikacja standardu oraz aranżacja mieszkania

Zanim dojdzie do odbioru będą mogli Państwo zapoznać się z jakością wykończenia oraz dokonać własnej aranżacji mieszkania. Do ustalenia będzie rozmieszczenie ścianek działowych, włączników i gniazdek, a także ich liczba. Dopiero po uzyskaniu pełnej akceptacji rozpoczynamy prace związane z wykończeniem wnętrz. W tym momencie podpisywany jest również protokół odbioru mieszkania.

Krok 3

Umowa kupna i przekazanie aktu własności

Na tym etapie stają się Państwo pełnoprawnym właścicielem mieszkania. Cała procedura odbywa się pod nadzorem Kancelarii Prawnej, która czuwa nad jej prawidłowym przebiegiem. Dodatkowo w trakcie podpisywania umowy jest obecny nasz dedykowany opiekun, który dołoży wszelkich starań, aby porozumienie zostało zawarte bez żadnych komplikacji. W ostatnim etapie mieszkańcy osiedla tworzą Wspólnotę Mieszkaniową, która umożliwi im w przyszłości autonomiczne zarządzanie budynkami.


Budynek A

Budynek typu A
parter

LM-1 LM-6 LM-5 LM-4 LM-3 LM-2
Budynek A

Budynek typu A
piętro I

LM-7 LM-12 LM-11 LM-10 LM-9 LM-8
Budynek A

Budynek typu A
piętro II

LM-13 LM-18 LM-17 LM-16 LM-15 LM-14
Budynek A

Budynek typu A
piętro III

LM-19 LM-24 LM-23 LM-22 LM-21 LM-20